Aşk’ın gezegeni Venüs Balık Burcunda

Venüs Balık Burcunda

Aşk’ın, güzelliğin, sanatın, barışın, ahengin, yaratıcılığın vücut aldığı gezegen Venüs, 12 Mart – 5 Nisan günleri arasında Balık burcunda yolculuk yapıyor olacak.

kozmos

Aşk, sevgi, merhamet, fedakarlık, birlik ve bütün olma duygularımızın ön plana çıkacak olduğu bu günlerde; aşk’ın, sevgi’nin koşulsuzluğunu, fedakarlık ve merhamet duygularımızın sınırsızlık ve sonsuzluğa ulaşma arzusunun sesini çok daha üst oktavdan duymaya başlıyor olacak ve evrensele, bütüne karşı duyulan ilahi aşk’ı arayışımız yolumuzda duygusal adımlar atıyor olacağız.

Venüs Balık burcunda iken Neptün ile de kavuşum yapıyor olacak, özellikle 17 – 26 Mart arası günlerde ilişkilerimizde daha fedakar ve özverili olabilir, derin ve hassas bir duygusallık içine girebiliriz. Birliktelikleri ya da kişileri idealize etme, platonik bağlar geliştirme, olaylar üzerindeki mantıksal kontrol ve etki mekanizmamızı tamamen dışarda bırakma gibi belirsizliklere düşmemeye dikkat ediyor olmamızda fayda var.

Bu zaman içerisinde zenginleşen hayal gücü, artan ilham ve sezgiler, sanat anlayışının ve yaratıcılığının çok daha fazla ön plana çıkmasına da olanak verecektir.

Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: