Merkür Boğa Burcunda 6 Nisan – 12 Haziran

Merkür Boğa Burcunda 6 Nisan – 12 Haziran
Merkür Boğa Burcunda iken retroya girecek ve böylece 68 gün süresince Boğa Burcunda kalmış olacak,
Merkür’ün retro tarihleri 28 Nisan – 22 Mayıs arası

d8bb8837c87038f41622042c18d29db6
Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile birlikte akıl yürütmeye odaklı, mantıksal bakış açısı geliştirebilen, somuta odaklanmış bir zihin yapısı içerisine girecek ve haritalarımızda Merkür’ün yerleşimine göre dışarıdan aldığımız etkilerde de bu tarz bir zihin yapısının özelliklerini taşıyan olaylar ile karşılaşacak olacağız.
İletişimsel olarak çevresel alanımızda; sağlamlık ve güvenilirlik arayışı ile hareket edecek ve olaylara daha gerçekçi daha rasyonel bir bakış açısıyla bakıyor olacağız.Dikkat etmemiz gereken bir nokta sabit fikirlilik ve inatçılık gösteren davranışlar içerisine girebilir ya da bu tarz davranışlarla karşılaşacak olabiliriz.
Merkür Boğa burcunda iken; Sabır, yüksek efor ve azim gerektiren her türlü; eğitim, öğrenim, iletişim, ticari bağlantılar için faydalanılabilecek zamanlar olarak değerlendirilebilinir. Boğa, Başak ve Oğlak burçlarında doğan kişiler en fazla bu pozitif etkileri hissedecek olacaklardır. Bu burçlarda doğmuş kişiler Merkür Boğa burcunda olduğu süre içerisinde güvenilir ve kalıcı kazançlar sağlayacak girişimlerinde; kararlı, istikrarlı ve sağlam attıkları adımlar ile olumlu sonuçlar alabilecekler.
Merkür Boğa Burcunda iken retroya girecek ve bu burçta 68 gün gibi uzun bir süre kalmış olacak, Merkür retro durumda iken yeni verilecek kararlar, yeni atılacak adımlar yerine, verilmiş kararların, atılmış olan adımların üzerine düşünme, onları geliştirme ya da tamamlama planları içerisinde olmamız Merkür retrosununda pozitifsel etkilerini kullanmamız açısından oldukça akıllıca olacaktır.
Sevgilerle…
Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: