6 Mayıs Cuma 2016 Boğa Burcunda Yeniay

Geçmişin bir nevi yeniden şekillenmesi gibi hissettiğimiz olaylar ve düşünceler içerisinde olduğumuz, bizi; yenileyici, yapıcı duygular ile yeni başlangıçlara götürecek enerjiler taşıyor olan etkiler içerisinde bulunduğumuz bir dönemdeyiz.

 

1b88243266e3e1f9506e2847a69bab70 - Copy

 

Boğa Burcunda Yeniay
6 Mayıs Cuma akşamı 22.29’da Boğa Burcunun 16. derecesinde bir yeni ay oluşacak. Yeniay içinde bulunduğu derecede Merkür, Venüs ile kavuşum, Jüpiter ve Plüton ile üçgen açı içerisinde, gezegensel yerleşim ve analizi yeniay’ın güçlü, etkin, fırsat getiren, yapıcı, oluşturucu,değiştirici enerjiler barındıran bir yeniay olacağını göstermekte.
Zihinsel ve duygusal olarak yeni başlangıçlara kendimizi hazır hissettiğimiz bu dönemde, arzu ettiğimiz değişimlerin hayatımıza kolayca aktığını görecek olabiliriz.
Yaşantılarımızda olmasını beklediğimiz güven arayışının çok daha ön plana çıkışı ile maddi kazançlar konusunda daha aktif olmaya yönelme, bu konularda yeni hedefler belirleme içerisine girebiliriz, sağlam ve gerçekçi düşünülmüş, acele karar verilmemiş ancak hedeflediği başarı için sorumluluk alma cesareti ve çabası gösteren kişiler için başarı vaad edebilecek şanslı bir konumu göstermekte gökyüzü.
Duygusal değişimler içerisinde olabileceğimiz bu süreçte ilişkilerimizde yeniayın taşıdığı etkilere açık olacak. Birlikteliklerde yeni başlangıçlar içerisinde olabilir ya da varolan ilişkilerimizde yenilenmelere, ilişkinin daha sağlam temeller üzerinde yol almasını sağlayacak gelişmelere ihtiyaç duyabilir ve bu yönde girişimler içerisinde bulunacak olabiliriz.
Gökyüzünde 5 gezegende halen retro hareketlerini sürdürmekteler, geçmişe dönmek, geçmişin kazandırdığı, kaybettirdiği değerler ile elde olanın farkına ve ayrımına varmak ve öylelikle yeni geleceği inşaa etmeye başlamak için güzel bir fırsat çizmekte yeniay bizlere.

Dilâra Başar Efeoğlu

3 Replies to “6 Mayıs Cuma 2016 Boğa Burcunda Yeniay”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: