Akrep Burcunda Retro Mars, Kiron Üçgeni

27 Mayıs Cuma günü Akrep burcuna geri dönecek olan Mars, Balık burcunda Kiron ile de uyumlu açı yapıyor.

5a6bbc1d0598995842b4765a724681f4
Mars’ın Akrep burcunda olduğu süreçi geçmişte kalmış ama geçmişte bırakılamamış yaralarımızın, hayal kırıklıklarımızın karşımıza çıkışı ve onlarla kendi aramızda oluşan yeniden bir hesaplaşmaya girme dönemi olarak yaşayacak olabiliriz.

Çözüme ulaşmadan bırakılmış ya da çözülemeden içselleştirmiş olduğumuz sorunlarımızın tekrar gündemimize gelmesi ve bu sorunların çözümü yönünde gönüllü olarak aktif tutum ve davranış sergileme içerisine girecek olma olasılığımız yüksek.

Gökyüzünde Mars ve Balık burcundaki Kiron uyumlu açı içerisinde.

Güçlü, sağlam ve kararlı bir duruş sergileyebilecek olduğumuz bu süreç; yıkıcı olmak yerine yapıcı olmaya yönelmek, acele verilmiş kararlardan uzak durmak, durumlara karşı kinci ve intikamcı tavırlar almaktan özellikle kaçınmak ile süregelen sorunlarımızı çözüme ulaştırabilmek için oldukça uygun zamanlar olabilir. Artan kabulleniş enerjisinin etkisini soğukkanlılığımızı korumak avantajına çevirebiliriz.
Yay burcunda retro hareketinde olan Mars, 27 Mayıs Cuma günü ( 16.51) Akrep burcuna geri dönüş yapmış olacak. Mars’ın yine bu burçta sürdürdüğü retro hareketi 1 Temmuz Cuma günü düz hareketine başlamasıyla sona erecek.
Sevgi ile…
Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: