Ay Balzamik Fazında, 1 Temmuz 2016

a225e6d0d8b368509665a60e8c01ebd0

Ay Balzamik Fazında

4 Temmuz’da gerçekleşecek olan yeniay öncesi 1 Temmuz Cuma günü (08.08) da Ay 26 derece Boğa burcunda iken yeniay öncesi son fazı olan balzamik fazına girmiş olacak. Yengeç burcunda oluşacak yeniay öncesinde Ay, Boğa ve İkizler burcundaki yolculuğu sonrası 4 Temmuz pazartesi günü Yeniay derecesine girecek.

Yeni başlangıçlara ihtiyaç duymak, bazı bitişler, yeni başlangıçlar içerisinde olunduğunun idrak edilmesi, duygusal ve sezgisel içe dönüş ile kadersel kabul edilişe yönelme balzamik ay’ın taşıdığı etkilerdir. Yine ileriye yönelik gerçekleşmesi gereken atılımların sezildiği, bireysellikten uzaklaşmış toplumsal fayda anlayışının gelişmiş olduğu bir süreç olan balzamik ay fazı yeni döngülere girme güdüsü taşır.

Ay, balzamik fazında iken Türkiye natal haritasının 11. ve 12. evinden transfer ediyor olacak.
Bu durumun genel olarak üzerimizdeki etkileri,
Duygusal güven ve huzur arayışı, kontrol edilmekte zorlanılan durumlar ve duygular içerisinde kalma, içe dönüklük, pasifize edilmişlik, sınırlandırılmışlık hissi şeklinde belirebilecektir. 4 Temmuz Yengeç burcunda yeniay Türkiye natal haritasının 1. evi üzerinde gerçekleşiyor olacak , yeniay olayların ve durumların daha netlik kazanmaya başladığı bir süreç başlangıcı olarak görülmekte.

Sevgi ile …

Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: