2 Ağustos 2016 Salı Aslan Burcunda Yeni Ay

30124e5bd0ee9cbd37ee5fdecd312009

2 Ağustos Salı Aslan Burcunda Yeni Ay
Güneş’in yöneticiliğini yaptığı Aslan burcunun 10. derecesinde gerçekleşecek olan yeni ay ile içinde bulunduğumuz dönem bize büyük ve güçlü başlangıçlar içerisinde olacağımız bir süreci işaret etmekte.
Aslan burcunda yeni ay ile kişi olaylar üzerinde kendi kontrolünün olmasını, konuların ve gelişmelerin kendi istediği şekilde yürütülmesini ve yönetme gücünü kendi elinde tutuyor olma arzusunu taşır. Gücümüzü ve bireyselliğimizi çok daha etkili bir şekilde ortaya koyuyor olabileceğimiz bu süreçte, buyurgan, emredici, baskı kuran tarzda tavırlar benimsememek bizi çatışmalardan koruyacaktır.
Satürn ile uyumlu açı yapıyor oluşunuda göz önüne aldığımızda yeniay ile birlikte gönüllü olarak yeni başlangıçların, yeni girişimlerin, yeni gelişmelerin içerisinde olacağımız muhakkak. Liderlik, patronluk, babacan haller içeren düşüncelerle birlikte gerçekleştirmesi amaçlanan girişimlerde özellikle bu gönüllü olma hallerini göreceğiz.
Satürn haritada Yay burcunda ve Mars’da yeni ay ile birlikte Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu iki gezegeni de dispozite eden son gezegen olan Merkür Başak burcuna geçti ve güçlü bir yerleşimde. Bu göstergeler bize yeni ay ile başlayan süreçte hedeflerimize, amaçlarımıza doğru güçlü bir istek ile yürüyor olacağımızı fakat bu esnada akılsal ve mantıksallığımızı korumamız gerekliliğini göstermekte. Fikirler, düşünceler ve inançlar kaynaklı ortaya çıkacak çatışmalara karşı dikkatli olmak içinde bulunduğumuz Ağustos ayı için oldukça önemli. Önümüzdeki günler iş hayatına, ekonomiye ait bazı zorluklara ve yeni düzenlemelere ihtiyaç duyulacak olduğunu da göstermekte. Yeni ay ile birlikte aile hayatımıza olan bakış açımızda değişiklikler gelişebilir, aile olmaya, aile kurmaya yönelebilecek enerjilerimiz ile yeni ay kişisel hayatımıza bu yönde bazı değişiklikler getirecek olabilir.
Sevgi ile…
Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: