2 Ağustos Salı, Mars Yay Burcunda

saturn-yay-burcunda

 

2 Ağustos Salı Mars Yay Burcunda,

Mars Yay burcunda kendi doğruları ve düşünceleri için aktif mücadele eden, ideallerinin savunuculuğu yapan ve bakış açısını gelecek üzerine yönlendirmiş, özgürlük ihtiyacı hisseden ve bu özgürlük ihtiyacını elde etmek için mücade etmekten çekinmeyen bir yapıyı ifade eder.

Mars Yay burcunda ‘inançlarım için savaşırım’ der. İnançlar, fikirler, idealler için rekabet içerisine girmekten çekinmeyen, gerektiğinde gözü kara olabilen bir mücadele ve savunma içerisinde olmayı ifade eder.

Yeni ufuklara açılma, fikir ve görüşleri genişletme, heyecan ve yenilik arayışı ilkesi güdüsü ile hareket ederken maceracı ve özgürlük düşkünü olan özelliklerini sergileyecektir.
Mars Yay burcunda iken ani ve plansız olan birden gelişen yada değişen davranış ve olaylar gösterebilir. Umut ,iyimserlik ve bazen de aşırı fanatikleştirdiği düşünceleri ile yayılma arzusu taşıyan hareketlerinde engellenmek istemeyecektir. Şu anda göksel konum olarak Mars yine Yay burcunda hareket etmekte olan Satürn ile kavuşum açısına doğru gitmekte. Ağustos ayı içerisinde kavuşum açısı içinde olacak olan bu iki gezegenin birleşiminin etkilerini bir sonraki yazımda paylaşıyor olacağım.

Kendimizde ve çevremizde bu etkileri taşıyan olaylar ile karşılaşacak olabilmemiz çok mümkün, aşırı takıntılı davranış ve düşüncelere girmekten uzak durmak, enerjimizi pozitifsel yönde yeni şeyler öğrenme ve paylaşıyor olmanın geliştirici etkisi için kullanıyor olmak kazanç getirecektir.

Sevgi ile…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: