Güneş Uranüs Üçgen Açısı

07230057faec450c537a6a0484c79f54 - Copy

 

“Her zaman yapıIan yanIış nedir, biIir misin ? Yaşamın değişmez oIduğunu sanmak, trenin ray değiştirmeden sonsuza kadar gideceğini düşünmektir. Oysa kaderin hayaI gücü bizimkinden daha renkIidir”

İtalyan yazar Susanna Tamaro’nun ‘Yüreğinin Götürdüğü Yere Git’ adlı kitabından böyle bir alıntı yapmak gökyüzünün konumuna oldukça uygun.
16 Ağustos Salı günü Güneş Uranüs üçgen açısı kesinleşiyor olacak. Kişinin bireyselliğini daha özgür ve daha kendine güvenir bir şekilde ifade edebiliyor olduğunu gösteren bu açı ile hayatımızda güçlü değişimler yaşıyor olabileceğimiz bir dönemde olabiliriz. Değişim etkisinin hayatımıza kadersel bir şekilde akıyor olduğunu görebilir ve bu akışın kimliğimize ait yeni bir yön geliştirmekte olduğunu farkedebiliriz.
18 Ağustos Perşembe günü gerçekleşecek Ay tutulması sırasında da etkili olacak bu açı duygusal olarak da özgürlük arayışı içerisinde olduğumuzu ve değişimlere karşı istekli ve değişimler karşısında sağlam ve güçlü duruş sergileyen duyguları göstermekte. 26 Ağustos’a kadar azalarak sürecek bu açının etkisini olumlu olarak hayatımıza aksettirebileceğimiz enerjiler hakim, yeter ki sorumluluk ve hareket anlayışımızı kıskançlık, kin ve intikam duygularından uzak tutalım, bu tür duygular ile hareket etmek yapıcılık yerine yıkıcılık getirebilir.
Sevgi ile…
Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: