16 Eylül 2016 Cuma, Ay Tutulması

262877-jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx-copy

16 Eylül 2016 Cuma, Ay Tutulması

Verilecek bir savaş varsa en büyük savaşın içsel verilecek bir savaş olduğunun farkına varmak kazanılacak zaferlerin en büyüğünü getirecektir.

24 derece Balık burcunda gerçekleşecek olan Ay tutulması;
Duygularımız ve amaçlarımız
Geçmişimiz ve geleceğimiz
Kararlarımız ve ikilemlerimiz
Arzularımız ve irademiz
arasında kaybolmadan yürüyebilmek ve ilerliyor olabilmek için öğrenecek şeylerimiz olduğunu söylemekte.
Öğrenmenin anahtarı ise farkındalık ile bakabiliyor olmakta. Kendimizde hissediyor olabileceğimiz bu duygu ve düşünceler arasında bir denge kurmanın en doğru yolu kendi gerçekliğimizi fark edebiliyor olmakta.
Tutulma, Balık burcu ve Başak burcu ekseninde gerçekleşiyor olacak. iki karşıt burç olsalarda Balık ve Başak burcu birbirini tamamlayan enerjilere sahiptirler.
Bu iki burcun birleşimi derin bir güç taşır. Her türlü şartta sabırla ve en verimli şekilde neticeye ulaşabilme becerisini gösterebilen bu karşıtlık, kişisel gücü hafife alıyor olmanın, geçmişe ve güvenlik ihtiyacına aşırı bağlılık göstermenin, yeniliklere karşı kapalı ve tereddütlü yaklaşımlarda bulunmanın yarattığı koşullanmalar için bir kırılma noktası yaratacak olayları hayatlarımıza yansıtacaktır.
Ay, Kiron kavuşumu, Güneş karşıtlığı, Yay burcundaki Mars ile kare açı içerisinde (T kare kalıbı). Mars, Uranüs ile üçgen açı içinde.
Eğer verilecek bir savaş varsa en büyük savaşın içsel verilecek bir savaş olduğunun farkına varmak kazanılacak zaferlerin en büyüğünü getirecektir.
Duygusal, ruhsal ve amaçsal bütünlüğümüzü sağlayabilme adına bizi kendi gerçekliğimiz ile karşılaştırabilecek olan ay tutulması, bir aynadan kişinin kendisinden yansıyan gerçekliğine bakması gibi hayatlarımızda kendimize ait yansımaları açığa çıkaracak enerjiler taşımakta. Gökyüzü içsel bir yolculuğa başlamanın cesaretine sahip. Aydınlanma ile tamamlanabilecek bu süreç gelecek zamanlarda edinilmiş kişisel güç olarak bize geri dönecektir.

Sevgi ile…
Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: