Merkür Akrep Burcunda

tumblr_nstbrc0wyl1sym2bco1_500

 

Merkür Akrep Burcunda
24 Ekim Pazartesi (23.46) Akrep burcuna geçiş yapan Merkür gezegeni 12 Kasım Cumartesi gününe kadar bu burçta olan yolculuğunu sürdürecek.
Merkür Akrep burcunda aklın sezgisel ve derinlik taşıyan boyutlarını, vurgulanmış metafiziksel yönünü, fazlalaşmış güç ve konsantrasyon sağlama yeteneği anlatır.

İletişimin her alanında aktif olan Merkür, Akrep burcu doğası ile olaylara bakış açısında derinleşmiş düşünceleri, gerçek ile gerçek olmayanı ayırt etme ve gerçeği arama güdüsünü taşıyor olacaktır. Çok iyi bir gözlemci olabilmeyi de ifade eden Merkür, Akrep burcunda olayların gidişatını önceden hisseden, diğer kişiler ile olan iletişiminde sezgilerini kullanabilen bir yapıyı getirir. Sabit fikirlilik, geçmişin etkisinde kalma, intikam alma güdüsü ile beliren aşırılık taşıyan düşüncelere karşı yatkınlıkta taşıyabilecek olan Merkür Akrep burcunda, iletişime sert, kinci, acıtıcı, aldatıcı bir dil de getirecek olabilir.

Zihinsel odaklanma gücü yüksek olan bu enerjisel birleşim ile olayların içinde kıvrak zekanın kullanılabilir olması, yeni kararlar almakta kendine güven ve iyi bir analizci olmak pozitifsel olarak kullanılabilmeye açık etkiler olacaktır.

Sevgi ile…
Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: