Venüs, Uranüs Kare Açısı

 

7b993145dc42d360ba3d7399e55179e4

Venüs Uranüs Kare açısı

Retro konumuna devam eden Uranüs olaylar üzerinde ısrarcı ve istikrarsız süreçler olarak etkisini göstermekte.

29 Kasım Salı günü akşam saatlerinde (23.26) Venüs, Uranüs kare açısı kesinleşmiş olacak. Oğlak burcunda Venüs ile Koç burcunda yolculuğunu sürdüren Uranüs’ün kare açısı kesinleşmeden hemen önce aynı gün gündüz saatlerinde Yay burcunda bir Yeniay oluşumu içinde olacağız.
Gökyüzünde Yeniay enerjisi hakim fakat Ay daha ışığını yansıtamayacak kadar yakın olduğu Güneş’in ışınları altında ve gece gökyüzünde belirsiz. Belirsizlik enerjisi altında Uranüs’den kare açı alan Venüs, Yay burcunda Yeniayın yeni başlangıçlar peşinde olma güdülerini taşımakta. Bilinçsizce eğilimlere, dürtüsel davranışlara, ani ve düşünmeden gelişen davranışlara oldukça açık. Ve Retro konumuna devam eden Uranüs olaylar üzerinde ısrarcı ve istikrarsız süreçler olarak etkisini göstermekte.
Öncü Burçlarda, Uranüs’ün özgürlük, bağımsızlık ve kendin olma konusunda taşıdığı yaratıcılığını , Venüs ile birlikte sergileyecek olması, ilişkiler üzerinde sarsıcı değişimler yaratabilecek olgulara doğru gidebilecek bir gidişatı işaret etmekte. Venüs, Uranüs kare açısı, bireysel isteklerin önceliği, benliğin ortaya konulacak oluşu, özgürleşme ihtiyacı, ilişkileri bağımsızlaştırma arayışı getirecek enerjileri taşımakta. Bu süreç içinde ben-merkezci olmanın heyecanına karşı dikkatli olmakta fayda var.

Dilâra Başar Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: