Geniş kitleleri etkileyebilecek kişi ve kişiliklerin ön plana çıkacağı bir dönem başlamakta.

3d69c3651ea8175a1027fcdd9eae79e7.jpg

Geniş kitleleri etkileyebilecek kişi ve kişiliklerin ön plana çıkacağı bir döneme doğru, gelecek zaman yeni liderleri, yeni otoriteleri taşımakta.

26 Şubat pazar günü Balık burcunda Güneş tutulması başlayacak yeni bir döngünün işaretçisi. Tutulmalar astronomik olarak matematiksel şekilde ifade edilebilecek bir düzen ve sıralama içinde oluşurlar ve astrolojik olarak uzun bir dönemin ortaya çıkaracağı enerjileri açıkça ifade ederler.

İçinde bulunduğumuz dönem yeni bir döngünün başlangıcı, önümüzdeki Mayıs ayında burç değiştirecek olan düğümlerin aksı Kuzey Ay Düğümü Aslan, Güney Ay Düğümü Kova burcuna geçiyor. 21 Ağustos günü serisinin ilki gerçekleşecek olan Güneş tutulması Aslan burcunda Kuzey düğümü yönünde.
Önümüzdeki süreç; güçlü kişilikler, bireysel gücün, bireyliliğin ortaya konması, liderlik ve yöneticilik egosunun öne çıkışı, egoların tatmin edilmesine yönelik artan güdüler taşıyan enerjileri içermekte olacak.

Tek otorite olma güdüsü sergilemek, kahraman, lider, tek irade olma yönünde artan bireylilik enerjisi, Güney düğüm Kova karşıtlığı ile birlikte; ben merkezli ve diğer merkezli düşünme ve davranış biçimleri arasında oluşacak kutuplaşma ve bu kutuplaşmanın yansıması olan olayların yaşanacak olmasına işaret etmekte. Bu yönde akan enerjiler bana önümüzdeki dönemin kendi içinde her alanda yeni liderler yaratacak olduğunu düşündürmekte, zamanın gerek siyasi, politik çerçeve içinde, gerek iş hayatı gerek sosyal, toplumsal konular çerçevesinde yeni liderler yaratacak olması oldukça muhtemel. Geniş kitleleri etkileyebilecek kişi ve kişiliklerin ön plana çıkacağı bir dönem başlamakta.

Sevgi ve farkındalıkla güzel yarınlara…
Dilâra B. Efeoğlu

One Reply to “Geniş kitleleri etkileyebilecek kişi ve kişiliklerin ön plana çıkacağı bir dönem başlamakta.”

  1. Geri bildirim: tabletkitabesi

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: