Mars İkizler burcunda ve Jüpiter’in desteği altında

668c92a283f47d0db8bef4d5d342823d (1).jpg

Mars İkizler burcunda ve Jüpiter’in desteği altında

Kendimizi nerede, nasıl ve ne için ortaya koyarız, neyin mücadelesini veririz, nasıl veririz. Bu soruların cevabını aldığımız Mars, İkizler burcunda ilerleyişine başladı. Bu burçta ilerlemekte olan Mars, Terazi burcunda geri hareketini sürdüren Jüpiter ile üçgen açı ile birbirini görmekte. Mars ve Jüpiter’in birbirini uyumlu açı ile görmekte oluşu, cesur, yürekli, azimli, aşkın olabilecek kadar hevesli, güvenli ve aktif sergilenebilecek olan enerjileri ifade etmekte. Jüpiter’in destek açısı olsa da bu iki gezegen birbirlerinin rahat etmediği burçlarda yolculuklarını sürdürüyor olacaklar.

İkizler burcunun hızlı, heyecanlı, çok yönlü doğası ve yazılı, sözlü iletişim gücü, Mars’ın bu burçta oluşu ile savaşçı, mücadeleci bir ruh kazanıyor olacak. Hızlanacak zihinsel aktiviteler ile birlikte, hızlanan iletişim, tartışmacı, rekabetçi, riske açık, kıvrak zeka içeren ifadeler içerecektir. Jüpiter ile üçgen açı, ortaya çıkacak olan tartışmacı, mücadeleci iletişimin inançlar, fikirler, idealler çerçevesinde genişleyebileceğini göstermekte. İnançların, fikirlerin tartışmacı bir uslup ile ortaya koyuluyor olması, görüş ve düşüncelerin mücadelesinin verilmesi, fikirlerin savunulma cesareti ve meydan okuyucu bir iletişim dili bu açı ile birlikte Mars’ın İkizler burcunda yaratacağı etkiler olacaklar.

Gezegensel hareket olarak baktığımızda; 21 Nisan Cuma günü İkizler burcuna geçen Mars, 4 Haziran Pazar gününe kadar bu burçta kalacak. Mars, Jüpiter arasında kesinleşecek üçgen açı 12 Mayıs Cuma günü.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: