Geleceğe, ileriye yönelik kararlar ön plana çıkıyor

Desktop1.jpg

Geleceğe, ileriye yönelik kararlar ön plana çıkıyor…

Şu anda gökyüzünde retro hareket eden yani ileri hareket etmek yerine geri hareket eden gezegeni yok. Gezegenlerin zaten aslında asla geri hareket etmediklerini bunun sadece dünya üzerinden bakış ile astronomik hareket sebepli geri gidiyor şeklinde görüldüklerini söyledikten sonra şunu da söylemeliyim ki retro hareketlerin olaylar ve durumlar üzerinde önemli değişim getiren enerjileri olur.

En son 3 Ocak günü Uranüs’ün de retro hareketini sonlandırması ve ileri hareketine başlaması ile şimdi gökyüzünde retro hareket eden gezegen kalmamış oldu. Retro gezegenin olmaması gerek kişisel gerek toplumsal anlamda geleceğe yönelik amaç, istek, plan ve projelerin çok daha net bir şekilde oluşmaya başlayacağını ve oluşturulan plan ve projelerin açık ve net bir şekilde ortaya konma, gerçekleştirme aşamasına hızla geçeceğini gösterebilmekte. Yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar açısından harekete geçme adına uygun bir zaman olarak değerlendirmek mümkün. Kararlılık, olaylara mantıksal yaklaşım, duyguların çok daha kontrol edilebilir oluşu, dışa dönük aktiflik sergilemek, harekete, eyleme geçme arzusu yine içinde bulunacağımız dönemi şekillendirmekte olacak. Bu durum, gezegenlerin retro hareketsiz ilerleyişi ancak 8 Mart gününe değin sürüyor olacak. 8 Mart Perşembe günü ilk retro hareketine başlayacak olan gezegen Jüpiter olacak.

Ve güzel bir not; bu dönem doğan bebeklerin haritalarında geri hareket eden gezegen olmayacak. Pek tabii haritanın bütünü çok önemli olmakla birlikte, yukarıda bahsettiğim özelliklerin onların hayatlarında yansıma buluyor olması çok mümkün olacak.

View this post on Instagram

Geleceğe, ileriye yönelik kararlar ön plana çıkıyor… の Şu anda gökyüzünde retro hareket eden yani ileri hareket etmek yerine geri hareket eden gezegeni yok. Gezegenlerin zaten aslında asla geri hareket etmediklerini bunun sadece dünya üzerinden bakış ile astronomik hareket sebepli geri gidiyor şeklinde görüldüklerini söyledikten sonra şunu da söylemeliyim ki retro hareketlerin olaylar ve durumlar üzerinde önemli değişim getiren enerjileri olur. En son 3 Ocak günü Uranüs’ün de retro hareketini sonlandırması ve ileri hareketine başlaması ile şimdi gökyüzünde retro hareket eden gezegen kalmamış oldu. Retro gezegenin olmaması gerek kişisel gerek toplumsal anlamda geleceğe yönelik amaç, istek, plan ve projelerin çok daha net bir şekilde oluşmaya başlayacağını ve oluşturulan plan ve projelerin açık ve net bir şekilde ortaya konma, gerçekleştirme aşamasına hızla geçeceğini gösterebilmekte. Yeni başlangıçlar, yeni oluşumlar açısından harekete geçme adına uygun bir zaman olarak değerlendirmek mümkün. Kararlılık, olaylara mantıksal yaklaşım, duyguların çok daha kontrol edilebilir oluşu, dışa dönük aktiflik sergilemek, harekete, eyleme geçme arzusu yine içinde bulunacağımız dönemi şekillendirmekte olacak. Bu durum, gezegenlerin retro hareketsiz ilerleyişi ancak 8 Mart gününe değin sürüyor olacak. 8 Mart Perşembe günü ilk retro hareketine başlayacak olan gezegen Jüpiter olacak. Ve güzel bir not; bu dönem doğan bebeklerin haritalarında geri hareket eden gezegen olmayacak. Pek tabii haritanın bütünü çok önemli olmakla birlikte, yukarıda bahsettiğim özelliklerin onların hayatlarında yansıma buluyor olması çok mümkün olacak. #gökyüzünebaknediyor #astroloji #yenidoğanbebek

A post shared by Dilara Başar Efeoğlu (@dilarabasarefeoglu) on

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: