Mars ve Satürn gökyüzünün hakimi konumundalar

06183aca39d60b2177ea481b6a55deb9.jpg

Gerçekçilik taşıyan istekler adına cesaret ile girişimlerde bulunmak açısından değerlendirebileceğimiz  önemli, değerli bir zaman dilimi içindeyiz.

Satürn ve Mars gökyüzünün iki yönetici gezegeni konumunda hareket etmeye başladılar. Oğlak burcu ilerleyişinde olan Merkür, Venüs ve Güneş,  Satürn tarafından yönetilmekteler ve  yöneticiliğini yaptığı Akrep burcunda ilerleyen Mars, Jüpiter’i dispozite etmekte. 27 Ocak Cumartesi günü Mars’ın burç değiştirecek oluşuna değin sürecek olan bu iki gezegenin yöneticiliğini Ay’ı da kapsama alanına  dahil etmekte.

Gökyüzünde oluşan bu konum, gerek fiziksel gerek duygusal enerjimizi real hale getirmek istediğimiz hedeflerimize odaklamak adına güçlü titreşimler yaymakta. Bu enerjiyi pozitifsel olarak kullanabilir ve hayatlarımıza yansıtabiliriz. Geleceğe yönelik kalıcılık ve sağlamlık içeren yeni plan ve projeler oluşturmak,  gerçekçilik taşıyan istekler adına cesaret ile girişimlerde bulunmak açısından değerlendirebileceğimiz oldukça önemli, değerli bir zaman dilimi içindeyiz. Ne istediğini bilmek, disiplin, özveri ve sorumluluk alma duygusuna hazır olmak ile başarı ve kazanç duygusuna erişebiliriz.

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: