Merkür, Mars ve Uranüs’ün ülkemiz haritasında yaptığı belirgin açılar var;

SFPage.jpg

Transit Mars ülkemiz natal haritasının 5. Evinden geçiş yapmakta iken bu evde yerleşik Jüpiter ile kavuşum açısı yapmakta ve Jüpiter için tetikleyici etki oluşturmaktaydı. Geçen haftanın açısı olan bu görünüm, henüz etkinliğini sürdürmekte. Jüpiter’in ülkemiz haritasında ifade ettiği ordu, silahlı, askeri güçler ve devlet yöneticileri üzerinde kendi doğasına uyar şekilde harekete geçiren, aktifleştiren etkisi ile Mars, gündeme gelen sınır ötesi askeri hareketliliğe işaret etmekte. Akrep burcunun son derecelerinde hareket eden Mars önümüzdeki hafta içi 26 Ocak günü Yay burcuna geçiş yapıyor ve hafta sonu itibari ile de 6. ev üzerinde hareket etmeye başlıyor olacak. Mars, bir Ateş elementi olan Yay burcunda, inançlar, idealler için aktif mücadele etmeyi, bir nevi savaşmayı anlatmakta. Natal 6. Ev üzerinde hareket eden Mars, yine bu evin konusu olan Ordu ve askeri kuvvetlere dair harekete geçme, mücadele, girişim içinde olma yönünde kuvvet getirdiği etkiler ile birlikte gelecek hafta sıcak gelişmelere işaret ediyor olabilir.

Pluto ile kavuşum yapan Merkür sonrasında Uranüs ile kare açıya doğru gitmekte. Merkür ve Uranüs arasında oluşan sert görünüm hiç düşünmek bile istemediğim şekilde bu süreç içinde hava araçlarımıza dair oluşabilecek tehlikeleri akla getirmekte, bu açı da önümüzdeki hafta içi etkili olmakla birlikte 28 Ocak Pazar günü kesin derecesine varmış olacak. Ani, sıradışı alınacak kararlara işaret edebilen açı, natal haritada varolan Merkür ve Satürn kavuşumu içinde oldukça gerginlik ortaya çıkarabilecek bir tetikleme oluşturuyor. Diğer ülkeler ile olan ilişkilerimizde, anlaşmalar üzerinde zorlayıcı, bozucu yönde gelişmelere işaret ediyor olabilir.

 

View this post on Instagram

Merkür, Mars ve Uranüs’ün ülkemiz haritasında yaptığı belirgin açılar var; Transit Mars ülkemiz natal haritasının 5. Evinden geçiş yapmakta iken bu evde yerleşik Jüpiter ile kavuşum açısı yapmakta ve Jüpiter için tetikleyici etki oluşturmaktaydı. Geçen haftanın açısı olan bu görünüm, henüz etkinliğini sürdürmekte. Jüpiter’in ülkemiz haritasında ifade ettiği ordu, silahlı, askeri güçler ve devlet yöneticileri üzerinde kendi doğasına uyar şekilde harekete geçiren, aktifleştiren etkisi ile Mars, gündeme gelen sınır ötesi askeri hareketliliğe işaret etmekte. Akrep burcunun son derecelerinde hareket eden Mars önümüzdeki hafta içi 26 Ocak günü Yay burcuna geçiş yapıyor ve hafta sonu itibari ile de 6. ev üzerinde hareket etmeye başlıyor olacak. Mars, bir Ateş elementi olan Yay burcunda, inançlar, idealler için aktif mücadele etmeyi, bir nevi savaşmayı anlatmakta. Natal 6. Ev üzerinde hareket eden Mars, yine bu evin konusu olan Ordu ve askeri kuvvetlere dair harekete geçme, mücadele, girişim içinde olma yönünde kuvvet getirdiği etkiler ile birlikte gelecek hafta sıcak gelişmelere işaret ediyor olabilir. Pluto ile kavuşum yapan Merkür sonrasında Uranüs ile kare açıya doğru gitmekte. Merkür ve Uranüs arasında oluşan sert görünüm hiç düşünmek bile istemediğim şekilde bu süreç içinde hava araçlarımıza dair oluşabilecek tehlikeleri akla getirmekte, bu açı da önümüzdeki hafta içi etkili olmakla birlikte 28 Ocak Pazar günü kesin derecesine varmış olacak. Ani ve sıradışı alınacak kararlara işaret edebilen açı, natal haritada varolan Merkür ve Satürn kavuşumu içinde oldukça gerginlik ortaya çıkarabilecek bir tetikleme oluşturuyor. Diğer ülkeler ile olan ilişkilerimizde, anlaşmalar üzerinde zorlayıcı, bozucu yönde gelişmelere işaret ediyor olabilir.

A post shared by Dilara Başar Efeoğlu (@dilarabasarefeoglu) on

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: