Mars Koç burcunda

05cd0050104859dcf6be25f90472fa6d
Mars bugün asalet sahibi olduğu Koç burcu ilerleyişine başladı. Mars’ın kendi yöneticisi olduğu bu burçta hareket etmeye başlaması ile birlikte her birimiz -hayatımızın farklı alanlarında olsa da- artık harekete geçmeye yönelik, dışa dönük, aksiyon alma güdüsü yüksek bir profil çizmek durumunda olacağız.

Farklı senaryolar ile karşımıza çıkacak olaylara karşı mücadele etmek, istediğini elde etmek, yaşama tutunmak, kazanmak, sağlamak güdüsü ile hareket etmeye başlıyoruz. Mars’ın Koç ilerleyişi güçlü bir enerji oluşturur. Fiziksel olarak kendimizi daha güçlü hissedebilirken, bağışıklık sistemimiz üzerinde güçlenen etkilerinde faydasını görebiliriz. Başkalarından onay almadan hareket etmenin en temel dürtüsü olan Mars/Koç yerleşiminin ortaya koyacağı cesaret gösteren, inisiyatif alabilen, öncülük riskini göze alan yapıyı hayatlarımızda ihtiyacını hissettiğimiz durumlara kanalize edebilmek oluşan görünümden pozitif fayda sağlayabilmenin göstergesini taşımakta.

Bir diğer yandan düşünmeden harekete geçmek, acelecilik ve sabırsızlık hatta sırf rekabet uğruna yanlış adımlar atmak ise bu burçta yerleşmiş Mars’ın negatif yüzü olarak karşımıza çıkabilir. İstediğimiz şeylere doğru yönlenme içinde olacağımızı hissettirecek Mars/Koç ilerleyişi 14 Şubat gününe değin sürüyor olacak.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: