Merkür Kova Burcunda

1ba9ccbb21900d2fb0f6dabe82f454ad.jpg

Yüksek sezgiler ile marjinallik arasında reformist bir zihin yapısı demek olabilen Merkür, Kova burcu yolculuğu yarın başlıyor.

Kova burcunun yenilikçi, özgün ve buluşçu zihin yapısı Merkür ile birlikte tüm düşünce yapımızda, fikirlerimizde ve olaylar karşısında sergilediğimiz objektif bakış açımızda kendini göstermeye başlayacak.

Merkür 10 Şubat’a kadar bu burçta ve hızlı hareket etmekte. İçinde bulunduğumuz dönem bilgi alışverişi içinde olma, yeni bilgiler toplama, grupsal bağlantılar ve paylaşımlar içinde olma güdülerimizin artmakta olduğunu fark edebiliriz. Yeni fikirleri güvenle ortaya koymak, fikir ve düşüncelerin savunuculuğunu yapmak, içinde bulunulan koşullara mantıksal ve analitiksel yaklaşmayı başarmak Merkür, Kova burcu sürecinin pozitif etkileri.

Olumsuz tarafından baktığımızda, fikirlerde sabitlik ve inatçılık göstermek, katı ve kendi bildiğinde ısrar ediyor olmak, kendi düşüncesinden başka düşüncelere değer vermekte zorlanmak, kendini akıldan ibaret sanmak veya ütopik fikirler içinde dağılmak sayılabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: