MARS BOĞA BURCUNDA

5633d798dab5ca6cedec08e141a7b9ea-copy1.jpg
Mars’ın Boğa burcunda ilerleyişi en üst anlamda -güven- oluşturmak amaçlı dürtülerin açığa çıkmasını ifade eder…

MARS BOĞA BURCUNDA
Mars, Boğa burcunda hayatta kalma güdüsünün -savunma fonksiyonu- halini alması ile oldukça ilintili bir profil ortaya koyar. Güvenlik ihtiyacı kişiler için önemli bir durum halini alır. İhtiyaç duyulan güven duygusunun sağlanabiliyor olması amacı ile eylemler burada Mars’ın karakterine uygun olacak şekilde; mücadeleci, gayretli, savaş/savunma fonksiyonları ile kendini gösterir.

Yarın (14 Şubat) Boğa burcu ilerleyişine başlayan Mars, 31 Mart’a kadar bu burçta hareket edecek.

Mars’ın Boğa burcunda ilerleyişi en üst anlamda güven oluşturmak amaçlı dürtülerin açığa çıkmasını ifade eder. Somut kazanımlar, maddi güven arzusu, güvenli ve konforlu alan yaratma güdüsü kişisel enerjinin yönlendirileceği en önemli yönler halini alırlar.
Mars’ın kendi doğasına uymayan bu burçta dışa dönük enerjisi sınırlanır ve yavaşlar. Yavaşlamış ve sınırlanmış enerjisini huzur, güven, istikrar, sabitlik arayışını sağlama güdüsüne yönlendiren Mars için -bastırılmış olan enerjisi-, ani ve şiddetli öfke patlamaları ile sarsıcı şekilde kendini gösterebilir.

Bir diğer yandan istikrarlı bir güç kullanımı yaratan Mars/Boğa geçişi uzun soluklu efor ve konsantrasyon gerektiren durumlar için başarılı sonuçlar ortaya çıkarmak adına oldukça verimli kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: