5 Mayıs Pazar (01:45) Boğa Burcunda Yeniay

14df1c911a585097e2134b983c6b49b1.jpg

Güç birleşmeleri veya Güç ayrılmaları…. 5 Mayıs Pazar (01:45) Boğa Burcunda Yeniay

Boğa burcunun 14. Derecesi içinde gerçekleşecek yeniay ikili ilişkilere, karşılıklı kurulan bağlara, ortaklıklara, ailevi bağlara yönelik oldukça aktif ve önemli bir dönem getirmekte. Var olan ilişkiler sağlam bir zemine oturtulma çabası içinde olurken, güçlü, inisiyatif alabilen, atak, cesaretli kararlar vermeye yatkın bir ruh hali oluşmakta. Yeniay ile birlikte başlayan süreç yeni başlayan birliktelikler, varolan beraberlikler, evlilik ve bu konular yönünde alınan kararlar, iş hayatında güç birleşmeleri veya güç ayrılıkları ve ortaklıklara yönelik aktifleşen etkilere işaret etmekte.
Sağlam ve güvenilir bir gelecek ihtiyacının getirdiği bakış açısı ile -geçmiş ve gelecek- arasında bir nevi köprü vazifesi oluşturan Yeniay geçmişte kalmış bağların veya meselelerin yeniden bir nevi kadersel olarak hayatlarımıza yansımasını karşımıza getirebilir.

Ailevi konular, ailevi sorumluluklar, üzerimize almamız gereken mesuliyetler ön plana çıkarken güven ve emniyet duygusu ile hareket etmeye başlıyoruz. Maddi ve manevi olarak kaynak oluşturmak, yeni kaynaklara ihtiyaç hissetmek güdüsü -ne- için ve -nasıl- hareket edeceğimiz konusunda bizi harekete geçirmekte. Kişisel olarak hedeflerimiz, başarı ve güç arayışı içinde olduğumuz alanlar ve duygusal bağlarımız, sevgi alışverişinde bulunduğumuz kişilerin bize taşıdığı sorumluluklarımız arasında ikilem içindeyiz. Bu çelişki arasında sağlamamız gereken dengeyi kurmak açısından harekete geçmek için 5 Mayıs yeniay’ını pozitifsel olarak değerlendirebiliriz. Yeniay haritasında Mars, Jüpiter karşıtlığı aktif. retro ilerleyişini sürdüren Jüpiter ile birlikte gökyüzünde Mars’ın oluşturduğu karşıtlık kendine güvenen, yapabileceklerine inanan bir yapı getirirken burada oluşan enerjinin kişiyi aşırı kendine güveninin getireceği yanlışlara, yanılgılara götürebilecek olduğunu göz ardı etmemek gerekmekte. Neyin mücadelesinde olduğumuzun ayrımında olmak yerinde olur.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: