Güneş Jüpiter Karşıtlığı 10 Haziran 2019

9bbde62ffbfc152bd90f0e797f7a30bd.jpg

GÜÇLENEN VE BİR AMAÇ HALİNİ ALMIŞ İSTEKLERİ REALİZE ETMENİN İMKANI BU HAFTA GÖKYÜZÜNÜN EN ÖNEMLİ FIRSATI HALİNİ ALABİLİR…  AMA NASIL?

Pazartesi (10 Haziran) günü Güneş ve Jüpiter arasındaki karşıtlık kesin derecesine varmakta. Geçtiğimiz haftadan itibaren etkisini hissettiren açı, yükselen egolara, aşırılaşmış haliyle -ben- liği ortaya çıkarma arzusuna, güç ve azamet gösterme türü davranışlara işaret etmekte. Her şeyi biliyorum sanrısı ve kendini salt akıldan ibaret sanma türü abartılmış davranış ve tutumlara yol açabilecek bir görünüm olduğunu akılda tutmakta fayda var. Gerçek olmaktan uzak kalan, altı, arkası doldurulamamış tavır, tutum ve davranışlara düşmemeye çok dikkat.

Fikirlerimizin sonu bucağı olmayabilir ve artık tüm bu fikirlerimizi geniş çevrelere yaymak, kendi aklımızı, düşüncelerimizi ve hatta bilgimizi başkaları ile paylaşmak adına güçlü isteklerle ve güçlü bir kendine güven duygusuyla harekete geçmeye başlıyor olabiliriz. Olaylara tek yönlü bakmak yerine bakış açımızda geniş bir vizyon yakalama şansını elde etmiş olduğumuzun farkına varabilirsek; Güneş/Jüpiter karşıtlığının pozitif etkilerini üzerimize çekebileceğiz demektir. Kendimize olan güvenin artışı, başarı arzusu, artan yaratıcı zeka, amaç halini almış isteklerimizi realize edebilmemiz adına imkan sunmakta. Önemli olan gücü doğru kullanabilmenin dengesini yakalayabilmekte.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: