22 Temmuz Haftasına Bakış

4015b9058820ea2964ee38eb60d9f7c0.jpg

22 Temmuz haftasında astrolojik olarak baktığımızda;

Mars ve Jüpiter arasında ateş elementinde oluşan üçgen açı dikkat çekmekte. İki gezegen arasında Perşembe günü kesinleşecek açı özellikle Salı ve Çarşamba gününün büyük kısmında Ay tarafından desteklenerek aktifliğini arttırmakta olacak.
Elde etmek istediğimiz başarılar, gerçekleşmesini istediğimiz hayaller, inandığımız, peşinden gittiğimiz fikirler ya da amaçlar adına kendimize olan inancımızı arttıran açı; geleceğe inanmak, geleceğe güvenmek adına iyimser etkiler getirmekte.
Güneş, Salı günü Aslan burcu ilerleyişine başlıyor.
Dünyayı bir sahne olarak algılayan bu burca Güneş’in geçişi ile birlikte, sahne üzerinde kendi yaratıcılığımızı, gücümüzü egemenliğimizi, farklılığımızı sergileme güdümüzün arttırdığı davranış ve tutumlar içinde olabileceğiz.
Bu kadar güç gösterme ve yaratıcılığını ortaya koyma yönünde etkiler varken özellikle Perşembe ve Cuma günleri içinde Ay’ın Boğa ilerleyişi ve Mars ve Satürn arasında varolan 150 derecelik açının oluşturabileceği handikaplara dikkat etmekte fayda var. Giriştiğimiz işleri yüzeysel bırakmamaya, sağlam temelli bir yapı oluşturduğumuzdan emin olduğumuz girişimler içinde olmaya özen göstermek gerekmekte. Aşırı risk alabilir ve aslında ne kadar risk aldığımızın farkında olmayabiliriz. Haftanın son günü Aslan burcuna geçen Venüs, 21 Ağustosa kadar bu burç ilerleyişini sürdürecek ve özellikle ilk 15 günü aşkın süresinde dışa dönükleşen, ilişkilere yönelik cesaret, girişimcilik ve özgüven taşıyan türde davranışlar ortaya koymamıza etken olacak. 


Hepimize güzel bir hafta olsun diliyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: