Terazi Burcunda Yeniay

 

71059675_426037941380056_2157357262417428480_n.jpg

 

SARSICI DEĞİŞİMLERE açıklık taşıyan Yeniay yarın akşam Terazi burcunda gerçekleşmekte.

Venüs’ün yöneticiliğinde bir yeniay’ a hazırlanıyoruz. 5 derece Terazi burcunda bir sıralama oluşturarak gerçekleşecek olan yeniay, yarın akşam (28 Eylül) saat 21:26’da. 17 derecede Venüs, Oğlak burcunda Satürn ve Pluto’nun orta noktası ile kare açı oluşturmakta.

Adalet ve denge sağlama gerekliliğin zorlu bir sürecine bizi hazırlayan gökyüzü özellikle ilişkilerimize, işbirliklerimize yönelik yapısal değişim getirmeye hazır. Uyum ve denge arayışı ile güdüsel ve hızlı tepkiler veren bir şekilde hareket ederken karşımıza bizi yeni dönüşümlere iteleyen olay ve durumlar ile karşılaştırıyor olması mümkün. Ve; yerleşik düzenlerimizi yerli yerinde tutmak için çaba sarfaderken bir diğer yandan duygusal ihtiyaçlarımız arasında sıkışmışlık hissi ile hareket ediyoruz.

Sarsıcı değişimlere açıklık taşıyan yeni ay haritasında, Venüs, Jüpiter ile sekstil açıya ilerliyor. İçinde bulunduğumuz koşullara; ilkelerimiz, inançlarımız, yaşam felsefemizin öne çıktığı bakış açımız ile bakmaya başlarken, Terazi burcunun en temel ilkesi olan adalet ve eşitlik ilkesini hayatımıza katmanın pozitif değerinin -hayatlarımızda bir çok şeyi yeniden- yerli yerine oturtmaya başlayacak olması muhtemel…

Hepimize güzel bir hafta sonu olsun diliyorum.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: