Yay Burcunda Yeniay

ac1fd101576f2b69250bff5efcdcf0ed

 

Gelecek için heyecan duymaya başlıyoruz….

26 Kasım Çarşamba günü akşam saatlerine doğru 4 derece Yay burcunda bir Yeniay gerçekleşiyor. Geleceğin önemini çok daha fazla hissetmeye, gelecek için heyecan duymaya başlıyoruz.

Gelecek, gelecek için yapmak istediklerimiz, amaçlarımız, bir şekilde kendimize, hayatımıza yönelen yatırımlarımız bizde ön plana çıkarmak. Yeni ve büyük adımlar atmak için hazırlanıyor olabilir ve yeniay ile birlikte bu adımlarımızı atmaya başlayabiliriz.

Yeniay derecesi Kiron ile üçgen açıda, Koç burcunda Kiron; inisiyatif almanın gerekliliğinin kapıyı çalmakta olduğuna işaret ederken, cesaret ve kendine inanmanın gücünü güvenini hissedebileceğiz.

Yeniay derecesine açısal olarak baktığımızda, derecenin; henüz Oğlak burcu ilerleyişine başlamış olan Venüs, Ceres, Akrep burcunda Mars ve Boğa burcunda Uranüs ile minör açı olarak adlandırılan derecelerde ki açıları ile birbirlerine bağlantı kurmanın zorlu etkilerini haritaya taşımakta. -Bu biraz dikkat dedirtmekte-. Adımlarımızı atmadan önce etraflıca düşünmenin sonrasında hamle de bulunmanın faydası var gibi görülüyor. Yeniay’ın yönetici gezegeni Jüpiter ve artık Yay burcunun son derecelerinde seyretmekte. Önümüzdeki 15 günlük süreçte olaylar üzerinde denetim kurmanın güç olduğu bir süreçte olduğumuzu hissedebiliriz. Bu yüzden adım atmadan önce emin olmakta, sağlam basmakta fayda var. Gerçekçi, ciddi, somut olarak getireceği yükleri ve sorumlulukları üzerimize alabileceğimiz türden istekler ve amaçlarımız için ise, harekete geçmenin olumlu süreci olarak, yeniay enerjisini değerlendirebiliriz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: