ÖLÜM KAÇINILMAZSA YENİDEN DOĞMAK HİÇ KAÇINILMAZDIR! SATÜRN/PLUTO KAVUŞUMU

6b2cd523856b94e6a46aaf6831fdafea.jpg

 

ÖLÜM KAÇINILMAZSA YENİDEN DOĞMAK HİÇ KAÇINILMAZDIR!

Gökyüzünde, Kronos ve Hades, Karmanın Efendisi ve Ölüler Diyarının Efendisi elele, birlikte ilerlemekteler…

Hani bazen öyle bir şey yaşamışsınızdır ki yaşarken farkına varmadığınız durumun sıradışılığını ancak yaşanıp bittikten sonraki zamanlarda anlarsınız. Sanki karşı koyamadığınız kocaman bir helezonik güç sizi bir yerlere doğru sürüklemiş ve siz kendinizi bir başka yerde ve bir başka bilinçte bulmuşsunuzdur.
Hayatınızda bir şeyler ölmektedir veya ölmemesi için mücadele ettiğiniz bir çok şey şimdi ellerinizden kayıp gidiyordur. Kendinizi güvensiz bir alanda hissetmek ile artık yolun sonuna geldiğinizin ve kontrolün sizden çok daha büyük bir güç tarafından ele geçirildiğini hissettiğiniz zamanlar içinde, hayata teslim olmak ile hayattan korkmak arasında bocalar durursunuz.
İşte içinde bulunduğumuz günler de aynen böylesi bir durumun profilini taşımakta…
Gökyüzünde, Satürn ve Pluto, Kronos ve Hades, Karmanın Efendisi ve Ölüler Diyarının Efendisi elele hareket etmekteler. 10 Ocak Cuma akşam saatlerinde yine bu iki gezegenin baş rolde olduğu bir tutulma bizi beklemekte.
Hem kişisel anlamda hem her birimiz hayatlarımızın farklı alanlarında, bize farklı çehresi ile kendini gösteren çok özel durumlar yaşarken, biraz kafamızı kaldırıp dünyaya baktığımızda bütünsel anlamda da oldukça etkili, önemli zamanlardan geçmekte olduğumuzun en azından biraz olsun sezgisine varabiliriz.
İki gezegenin birbiri etrafında dönmesinin oluşturduğu etki mekanizması tarihe damga vurmuş olayları ile geçmişte yer almakta. Döngü şimdi yerini yeniden tarihe damgasını vuracak olaylar ile kendini gösteriyor ve göstermeye de devam edecek. Dünya yeniden şekillenmeye doğru çok güçlü bir şekilde ilerlemekte olduğu ve dünyanın yeniden şekillenen ayak seslerinin artık çok daha güçlü olarak duyulmaya başladığı bir sürece doğru hızla girdik, hızımız daha da artmakta olacak. Çok yakın zamanda bu konu hakkında sizlere çok önemli bilgi ve gelecek için öneriler veren müthiş bir kitap tavsiyesi paylaşımı yapacağım.
Varılması gereken gerçeklik eskisine yer bırakmayacak şekilde güçlü bir enerji oluştururken, yeniye yer açmak, vaadini doldurmuş olan her türlü düşünce yada davranış kalıplarının çözülmesine izin vermek, yeniden doğmayı göze almak ve en önemlisi güçlü olmayı göze almak yaşadığımız süreçin bize armağanlarını getirecek, unutmamak gerek.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: