Güç çekişmeleri, kuvvet gösterisi savaşı, savaş halini alıyor!

Güç çekişmeleri, kuvvet gösterisi savaşı, savaş halini alıyor!

Mars ve Pluto arasında herhangi bir açı oluşmuşsa orada güçlü bir enerji oluşmuş demektir. Oluşan açı ne türde olursa olsun güç yine de varolacaktır. Gücün nerede ve nasıl ve ne kadar kullanılacağını ise Mars ve Pluto’nun 360 derece içindeki dağılımı belirleyecektir.

Bugün Mars ve Pluto arasında 90 derecelik kare açı kesin derecesine varıyor. İki gezegenin arasındaki açı aslında yaklaşık geçtiğimiz Temmuz sonlarından beri oldukça aktif durumda.

Özellikle dünya üzerinde gelişen olaylara yönelik baktığımızda; çekişme ve rekabet yada işgal ve krizler ile şekillenen türde durumların kendini gösterdiğini görmekteyiz.

Dünya’nın zorlu bir süreç içinde olduğu muhakkak. Mars ve Pluto arasındaki etki uzunca bir süreyi kapsayacak. 2021 yılı başına kadar iki gezegenin tekrar tekrar etkileşimi önemli bir evre içinde olacağımıza işaret etmekte.

Güç çekişmeleri, kuvvet gösterisi savaşı savaş halini alıyor….

Mars ve Pluto arasındaki açının önümüzdeki döneme ne etkiler getireceğini yorumladığım yazım Astroloji Okulu web sayfasında Astro Gazete başlığı altında yayınlanmıştı. Arzu ederseniz orada bulup okuyabilirsiniz.

Hepimize güzel bir gün olsun diliyorum.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: