POWER UP, 23 – 30 Kasım Haftası

POWER UP

Kendinize güç kazandırın…

23 – 30 Kasım Haftası Astrolojik olarak gökyüzüne baktığımızda;

Hafta boyunca Merkür’ün destekler açıları ile Ay’ın olumlu kontakları yaşam gücümüzü arttırırken, bireysel yaratıcılığımızı zirveye taşıyacak.

Haftaya dair yorumlarımın tamamı için dilaraefeoglu.com sayfasında bulabilirsiniz. Link profilime eklenmiştir.

23 Kasım Pazartesi günü,

Gün boyunca Balık burcu ilerleyişinde olacak Ay, Merkür, Juno ve Neptün ile açısal bağlantı kuruyor. Zihnen duygularımıza odaklanmış olduğumuzu bilmekte yarar var. İçinde bulunduğumuz koşullar hakkında yeni kararlar almaya ya da yeni başlangıçlar içinde olmaya yoğunlaşmış olabiliriz. Özellikle ikili ilişkiler ortaklıklar gibi karşılıklı anlaşmanın sözkonusu olduğu durumlar öne çıkabilir. Bu gibi durumlarda uyumu sağlamak adına destek veren enerjileri gün içinde değerlendirebiliriz.

24 Kasım Salı günü,

Günün büyük bölümünde Balık burcu ilerleyişini sürdüren Ay sırasıyla, Pluto, Jüpiter ve Satürn ile 60’lık açı yaparak ilerleyecek ve 13:44 de boşluğa girecek. Her türlü karşılıklı kurulan ilişkiler, bağlantılar açısından uyum ve kolaylık sağlayabilecek görünüm, iş bağlantıları, ailevi sorumluluklar, maddi konularla ilgili düzenlemeler, imzalanacak anlaşmalar ya da el sıkışmaları için uygun destekler vermekte. Saat 13:44 den sonrasında ise Ay’ın Koç burcu ilerleyişine başlayacağı 18:04 aralığı müddetince içinde bulunulan koşullarda değişim yapmaktan kaçınmak, yeni kararlar alma gerekliliği varsa 18:04 den sonrasına bırakmakta fayda var. Koç burcuna geçen Ay, Güneş ile uyumlu açı yapmaya başlayacak. Gerçekleştirmek istediğimiz amaçlarımız için gerek fikirsel, gerek fiziksel olarak efor sarfetmek gücümüzün arttığını hissedebileceğiz.

Merkür ve Neptün arasında bugün kesin derecesine varan üçgen açı sezgilerimizi güçlendiriyor. Ne yöne gitmek istediğimizi sezgilerimizle bulabilir ve olayları geniş çerçeveden değerlendirerek olması gereken en doğru kararı verme potansiyelini yakalayabiliriz.

25 Kasım Çarşamba günü,

Ay’ın Kiron ile kavuştuğu ve Güneş ile arasındaki üçgen açısını devam ettirdiği sabah saatleri boyunca dışa dönük ve daha girişimci olan yapımızı yeni işlere başlangıç yapmak, elimizdeki işleri saha genişletmek için harekete geçmek, fikirlerimizin, düşüncelerimizin savunuculuğunu yapmak, realize etmeye çalışmak ile değerlendirmenin fırsatlarını kullanabiliriz. Savaşçı yönümüzün isteklerimizi elde etmek için bize destek olacağını bilmekte yarar var. Akşam saatlerine doğru Ay’ın Mars ile kavuşuma doğru yaklaşması ile hem fikren hem zihnen çok daha hızlı karar almak ve hızlı hareket etme arzusu içinde olacağız. Doğru yerde doğru hamle yapmak kazançlı çıkmamızı sağlarken, aceleci ve düşüncesizce davranmak ise sorun yaratabilir, dikkat.

26 Kasım Perşembe günü,

Girişimlerimizi, çalışmalarımızı ortaya koymak, başarı sağlamak adına çok yoğun istekler duyacağımız bugün, önemli mücadeleler bizi bekliyor olabilir. İsteklerimizi gerçekleştirmek için gerekli olan uğraşı vermeye kendimizi hazır hissedebilir ve yoğun bir mücadele içine girecek olabiliriz. Savaşçı yanımızın bize vereceği desteği doğru kullanabilmek, öfke, hırs ya da acele ile düşünmeden alınmış kararların içine düşmezsek ilerleme fırsatları ile karşılaşabileceğiz. Akıllıca hareket etmek şans yaratabilir.

27 Kasım Cuma günü,

Haftanın en stres yüklü günü bizi bekliyor. Sabah erken saatlerde Boğa burcu ilerleyişine başlayan Ay’ın ilk açısı akşam saatlerinde Uranüs ile kavuşumu olacak ve yine akşam saatlerinde kesinleşecek Venüs Uranüs karşıtlığı içinde tetikleyicilik oluşturacak. Merkür Pluto 60’lık açısının da devrede olacağı bugün içinde bulunduğumuz koşulların kontrolünü elimize almak, şartları daha da sağlamlaştırmak adına güçlü güdüler ile hareket edebileceğimizi bilmekte yarar var. Aşırıya kaçan, kontrol dışı tepkiler vermeye eğilimli olabileceğiz. Değişen durumlara ya da değişen fikirlere açık olmaya çalışmakta fayda var. Aşırı hırs ya da aşırı tutku ile istediğimiz şeyleri elde etmek için güç ortaya koyabilir ya da baskı yapıyor olabiliriz. İkili ilişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler açısından şartları zorlamak gibi  durumların sebep olacağı olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalmamak için tepkilerimize dikkat etmek yerinde olur.

28 Kasım Cumartesi günü,

Ay gün boyunca Boğa burcu ilerleyişinde olacak. Bir gün önceye Cuma gününe nazaran daha sakin ve daha huzur hissedebileceğiz. İçinde bulunduğumuz durumları kabullenmek, düzenlemeler ve iyileştirmeler yapmak, anlayış ve sabır ile olaylara tekrardan bakmak ile günü değerli hale getirebiliriz. Akşam saatlerinde Ay Neptün ile 60’lık açı yaptığında kendimizi çok daha beklentilerimiz yerine hayatın keyifli taraflarına odaklanmış bulabileceğiz.

29 Kasım Pazar günü,

Merkür ve Jüpiter arasında sekstil açının kesinleştiği bugün Boğa burcunda Ay, Jüpiter, Merkür ve Satürn ile uyumlu açıda ilerliyor. Geleceğe odaklanmak, yeni fikirler üzerine konuşmak, planlar yapmak, ortaklaşa yapılacak işler üzerine düşünmek gibi durumlar için destek enerjiler var. Ayağı yere sağlam basan fikirler daha sonrasında olumlu gelişmeleri hayatımıza katacak olabilir. Diğer yandan yerine getirilemeyecek sözler vermemeye ya da alınan sözlerde yerine getirilebilirlik payı aramakta fayda var. Ay akşamüstü 15:48 itibariyle boşluğa giriyor ve 19:15 İkizler burcu ilerleyişine başlıyor. İletişim, haberler, duyurular gibi bağlantılar dikkat çekmeye başlayacak. 30 Kasım Pazartesi günü İkizler burcunun 8. derecesi içinde bir Ay tutulması gerçekleşecek. Tutulma hakkında ayrıca yorum paylaşıyor olacağım.

Hepimize iyi haftalar diliyorum

Sevgiyle,

Dilara Efeoğlu

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: