ÜLKEMİZ MEVSİM GİRİŞ HARİTASI 20 MART 2022

Güneş’in Koç burcuna giriş haritası astrolojik olarak o yılın genel durumu hakkında bilgi veren öngörü yöntemlerinden birini oluşturur. Türkiye, Ankara konumuyla; İlkbahara giriş haritasını oluşturan mevsim haritasını önümüzdeki süreç için okuduğumuzda;
Giriş anında toprak elementi ve değişken bir burç olan Başak burcu yükseliyor ve yöneticisi Merkür zararda olduğu yerleşimde 7. Burçta dispozitörü ile kavuşumda. Toprak, topraktan elde edilen tüm mahsüller, mahsüllerin bolluğu-azlığı, tüm sağlık sektörü, kamu hizmetlileri, genel olarak küçüklü büyüklü üretim ve fabrikalar, bankalar, finansal içerikli kurumlar öne çıkan konular halini alacak olabilir. Yakın dönem için artan yağışlar ve taşkınlıklardan gelen zararlara dikkat etmek önemli. Tüm bu konularda zayıflık ve koşulların değişkenliği, belirsizlik ve diğer kişi ya da devletlerle olan bağlantıların önemli dış etki yaratması gibi durumlarla karşılaşmak mümkün.
Giriş haritasında 29 derece Terazi burcu yerleşiminde Ay’ın, Plüton ile kare açısı genel olarak halkın üzerinde oluşan zorlu, stres yaratan etkilerin oluşabileceği ihtimalini verirken Ay’ın 11. Ev yöneticisi olma durumu hem diplomatik ilişkileri kilit nokta haline getirirken, ülke mevcut yönetimi için destekleyici, güçlendirici etkilerinde varlığını gösteriyor. Bir diğer yandan yine diplomatik konularda önemli krizlerin eşiğinden dönülebilecek olduğunun da işaretçisi. Meclis çalışmaları, yasalar halkta beklenti halini alan ve yine gündem yaratacak konu başlıkları. Ay Venüs yönetiminde ve Venüs rahat bir yerleşimde değil, kuşatma altında yani Mars ve Satürn arasında kalmış durumda, bu öncelikle halkın ekonomi-iş-sağlık konularında sıkışmışlık içinde olabileceğini gösterdiği kadar, çalışan kesimin (hizmet veren) grev benzeri karşı duruşlar içinde olma yönünde duruş sergileme eğiliminin de işaretçisi. Huzur, sağlık, esenlik ile dolu olsun dilerim.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: