Jüpiter Koç burcunda (11 Mayıs – 28 Ekim 2022/ 20 Aralık – 16 Mayıs 2023)

Jüpiter ve Koç burcu birlikteliğini deneyimleyeceğimiz yeni bir döngüye başlıyoruz. Her 12 yıla bir burç değiştiren bu devasa gezegen Koç burcu ilerleyişine 11 Mayıs günü başlıyor ve 28 Ekim 2022/ 20 Aralık – 16 Mayıs 2023 tarihleri arasında bu burçtan geçişini sürdürecek. Her birimiz için farklı hayat alanlarımızda farklı konularda harekete geçiren, yenileştiren, gelişimlere açık hale getiren etkiler verecek olan Jüpiter Koç burcu geçişi en genel anlamda kendimizi ortaya koyma, benliğimizi kabul ettirme ve egomuzu besleme, büyütme, ispat etme süreci olarak işleyecek. Olumlu olarak baktığımızda, bilinçli bir kullanım, kendi varlığını ve bütünlüğünü emin ve inançlı bir şekilde oluşturma ve yansıtma eylemi haline gelirken, olumsuz anlamda, bilinçsiz kullanımında egonun çarpık ve yüceltilmiş bir şekilde dışa yansıtılması halini yaratabilir.

Kendine güven ve her ne olursa olsun hayatta kalma savaşını ifade eden bileşim, kendine güven, cesaret, savaşçı kimlik, bağımsız ruh ve geleceğe yönelik inançların güçlendiği bir zaman dilimine işaret ediyor.

Bu zaman diliminde neyi güçlendirdiğimizi bilinçli olarak seçersek ve gölge yönleri yerine farkındalıklı bir yaklaşım çizebilirsek uzun zamandır beklediğimiz, beklettiğimiz girişimlerimizi gerçekleştirme imkânı bulabilir, ruhsal ve psikolojik olarak mutluluk ve canlılık halimizi kendimizde yakalayabiliriz. Özellikle 28 Temmuz 2022’ye kadar ki geçiş kendini oldukça yoğun olarak hissettirecek. Güzellikler ve yepyeni başlangıçlar getirsin dilerim…

Dilâra EFEOĞLU  ASA  ISAR CAP  

OPA Member

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: