Dilara Efeoğlu ASA ISAR Cap, MAPAI, OPA Member

Felsefe, Ezoterizm, Spiritüalizm ve Astroloji alanlarında bireysel olarak çalışmalar yapmıştır. 2013 yılından itibaren bireysel çalışmalarının yanı sıra, AstroArt Astroloji Okulunda başladığı astroloji alanındaki eğitimlerini 2017 yılında AstroArt School of Astrology (ASA) diploması ile tamamlamıştır. AstroArt Astroloji Okulunun kurucusu Öner Döşer’in asistanlığı ve aynı zamanda okulda eğitmenlik görevlerini halen sürdürmektedir. Klasik Astroloji yöntemlerini önde tuttuğu çalışmalarında; profesyonel olarak doğum haritası okuması, Seçimsel astroloji (doğru zaman seçimi), Sinastri (ilişkiler astrolojisi) danışmanlıkları vermektedir. Harmonikler ve sayılar sembolizması üzerine sürdürdüğü çalışmalarının yanı sıra Dilara Efeoğlu, Rektifikasyon (bilinmeyen doğum saati tespiti) alanında uzmanlaşmış olan çalışmalarını profesyonel olarak devam ettirmektedir.

The Association of Professional Astrologers International MAPAI üyesi The Organization for Professional Astrology (OPA) üyesi

d.efeoglu@hotmail.com

https://www.instagram.com/dilarabasarefeoglu/

Dilara Başar Efeoğlu’na ait yazıların tüm yayın hakkı saklıdır.© Yazar adı belirtilmeden alıntı veya kopyalama yapılamaz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: