Seminer ve Eğitimler

TRANSİTLER VE GEZEGEN DÖNÜŞLERİ YORUMLAMA YÖNTEMLERİ EĞİTİMİ

• Transitler (Gezegen geçişleri) ne demektir?

• Bir doğum haritasının aldığı transitler natal haritaya bağlı olarak nasıl yorumlanır?

Yaşamda önemli olayların zamansal tahminini yapmak için gezegen geçişlerinden nasıl faydalanırız?

• Bir doğum haritasının en önemli geçişlerini nasıl tespit ederiz?

• Gezegen geçişlerini doğru okumanın kendi içerisinde önemli bazı kuralları ve kullanım kriterleri mevcuttur. Bu kurallar ve kriterler nelerdir?

• Güneş Dönüşü haritaları, Jüpiter dönüşü ve Satürn dönüşü haritaları ne demektir? Geleceğe yönelik tahmin aracı olarak natal haritalarda ne anlama gelirler? Nasıl değerlendirilirler?

Ve çok daha fazlası…

Gezegen geçişleri (Transitler) bir doğum haritasının vadedilmiş potansiyellerinin ortaya çıkışının zamansal sürecini tespit edebilmek için değerlendirilen önemli döngüleri ifade ederler. Gökyüzünde süregelen bir devinim halinde olan gezegenler geleceğe yönelik olayların zamanlaması, içinde bulunulan zamanın ise kalitesi hakkında öngörü yapabilme tekniklerinden önemli bir tanesini oluştururlar. Yaşamda önemli olayların öngörüsünü yapabilmek doğum haritasının gezegen geçişleri ve gezegen döngüleriyle birlikte okunmasıyla mümkündür.

AstroArt Astroloji Okulu bünyesinde açılan ders Astroloji Okulu öğrencileri dışında TÜM KATILIMCILARA açıktır. 8 hafta sürecek ve eğitim Perculus sistemi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Canlı olarak katılım sağlanamayan dersleri daha sonra izlemek veya dersleri tekrar etmek için eğitimin başladığı süreden itibaren altı ay boyunca ulaşıma açık tutulacak. Ayrıntılı bilgi https://astrolojiokulu.com/tr/portfolio/dilara-efeoglu-ile-transitler-ve-gezegen-donusleri-yorumlama-yontemleri/ linkinde.

Gezegen geçişleri (Transitler) ve gezegen dönüşleri eğitimine katılmak için Temel seviyede astroloji bilgisine (Gezegenler, burçlar, evler ve açıların anlamı) sahip olmak yeterlidir.

BAŞVURU VE KAYIT: 0532 284 89 79 – info@astrolojiokulu.com bağlantı kurabilirsiniz.


KLASİK VE MODERN YÖNTEMLERLE
ASTROLOJİDE AÇILAR VE DOĞUM HARİTASI YORUMLAMA TEKNİKLERİ

Helenistik dönem, Orta Çağ astrolojisi, Rönesans dönemi ve modern dönem astrolojisi yöntemleri ile Astrolojide Açılar Kavramı ve Doğum Haritası Yorumlama Teknikleri eğitimi.

Dersin içeriği: Klasik astrolojide açılar (Ptolemik açılar), klasik astrolojide açıların kullanım kuralları, Zodyasal yerleşimler (asaletler, ağırlamalar, dispozitör unsuru) Antisyon/Kontrantisyon, Sinister/Dekster, Out of sign aspects (burç dışı) açılar, modern astrolojide açılar, açı kalıpları, Orta nokta tespiti ve yorumlanması, harmonikler ve sayılar teoremi ile doğum haritasının değerlendirilmesi. https://astrolojiokulu.com/tr/portfolio/klasik-ve-modern-yontemlerle-astrolojide-acilar-ve-dogum-haritasi-yorumlama-teknikleri/


TEMMUZ AYI İÇİN GÖKYÜZÜ BİZE NELER SÖYLÜYOR?

05 TEMMUZ 2020 AY TUTULMASI HAYATLARIMIZA NELER GETİRECEK?

TUTULMANIN TETİKLEDİĞİ TARİHLER NELER?

Hafta ve gün değerlendirmelerim ile Astroart Astroloji Televizyonu için yapmış olduğum konuşmayı dinleyebilirsiniz;


YAZ AYLARINA ASTROLOJİK BAKIŞ Başlıklı Astroart Astroloji Okulu Astroloji Televizyonunda Online Seminer kapsamında ;

İLİŞKİLER VE KİŞİSEL İLİŞKİLERİMİZ HAKKINDA VERDİĞİM KISA BİLGİ İÇEREN ANLATIMIM;

https://www.youtube.com/watch?v=kcf8FbWsXFQ


Bir doğum haritası ;

” Biz doğduğumuz an gökyüzünde vàr olan gezegensel, matematiksel ve cisimsel durumun bir an için dondurulduğunu ve bu anın fotoğrafının alındığını düşünelim işte doğum haritası bu fotoğrafın kağıda dökülmüş halidir.” diyor ve Astrolojide Açılar ve Açı Kalıplarından biraz bahsettiğim Astroloji Televizyonu yayınını  YouTube  kanalında izleyebilir ve kanala abone olabilirsiniz .

Bir doğum anını kişisel bir hayat hikayesine çeviren en önemli unsur astrolojide açılar ve açı kalıplarıdır. Astrolojik doğum haritası okumak için sadece gezegenlerin anlamlarını bilmek veya natal haritada yerleştiği evlere göre yorumlamak çok yetersiz kalır.

Hocam Öner Döşer’in kurucusu olduğu ve benimde eğitmenlerinden biri olduğum AstroArt Astroloji Okulu için hazırlamış olduğum Astrolojide Açılar ve Açı Kalıpları hakkında  4 derslik eğitim programı.

101689947_643674046227822_4887146589224697856_n

Doğum haritalarımız aslında anne karnında mı oluşmaya başlıyorlar?
Ruhumuzun gerçekleştirmeyi amaçladığı ilâhî misyonu için prenatal tutulmalar bir sözleşme anı veya bir akit olabilirler mi?
Ruhumuzun İdrâk etmesi gereken gereklilik prenatal tutulmalara mı kodlanmış?
Sonsuz basamaklı ve sarmal tekamül yolumuzu bize doğum öncesi tutulmalar mı çizmekte? Kolektife uzanan etkileri ile prenatal tutulmalar bütünün içindeki yerimizi mi ortaya koyuyorlar?

Tüm bu soruların cevaplarının EVET olma ihtimalini gözardı etmenin mümkün olmadığı çalışmamı sunduğum AstroArt Astroloji Okulu’nda gerçekleştirdiğim seminer.

semıner foto2

Astroloji öğreniyorum ya da astroloji biliyorum ama açı kalıpları hakkında görüşlere açığım diyenler ile AstroArt Astroloji Okulu’nda açı kalıpları hakkında konuşup hatta biraz da beyin fırtınası yaptığım seminer.

semıner foto3

Doğum haritasında görünmeyeni görebilmek, bir nevi ruhun katmanlarına inebilmek demek olabilecek harmonik haritaların nasıl oluşturulduğunu öğrenirken, ortaya çıkmış yada henüz ortaya çıkmamış olan duygusal, zihinsel, fiziksel potansiyellerinizi keşfe çıkabileceğiniz AstroArt Astroloji Okulu bünyesinde Sayıların sunduğu Sembolizm ve Harmonik Haritalar üzerinde sunmuş olduğum Seminer.

semıner foto 1
Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: